KURUMSAL

1979 Yılında Kurulan ve Günümüzde Konya'da üretim gerçekleştiren Seçkinler Metal ve Sac Üretim Tesisimiz halen Yönetim Kurulumuza başkanlık yapmakta olan Ahmet Uyan tarafından kurulmuştur. Sektörünün ihtiyaçlarına çözüm üretebilmek adına formüller geliştiren Seçkinler, müşterilerine proje bazlı ve seri üretim projeler ile hizmet vermektedir.

Bir çok kalitede metal çeşitlerini tedarik ve işleme konusunda gerek yurtiçinde, gerek yurtdışında tedarikçi ve müşterilerimizden hizmet alıp, hizmet vermekteyiz. Yenilikçi ve esnek düşünce yapısı ile proje bazlı ve seri üretim olarak hizmet vermektedir. Sağlam ve deneyimli kadromuzla müşterilerine güven aşılamaktadır.

Müşteri memnuniyeti, taleplere hızlı cevap verebilme, dürüstlük, uygun fiyat, şeffaflık, kaliteye odaklılık, güncellik prensiplerini her zaman ön planda tutarak hızla büyüyen dinamik, değişme ve öğrenmeye açık yapımızla hedeflerimize hızla yaklaşıyoruz. Bu değerler ile beraber gelen sorumluluğun farkında olan ve muhafaza etme için hassasiyetimizle gösterdiğimiz çabanın bilincindeki değerli müşterimize teşekkür ederiz.

Yeniliklerden Haberdar Ol