ÜRÜNLER

BORU PROFİL

PROFİL

Yapı elemanları (inşaat sektörü), çatı konstrüksiyonları, otomotiv ve otomotiv yan sanayi, mobilya sektöründe, bisiklet, oyun ve park alanlarında, makine ve tarım aletlerinde kullanılabilir.

BORU

Boru / Siyah ve Galvanizli Sdm Boru
Sanayi boruları, İnşaat ve imalat sektörlerinin hemen tüm üretim alanlarında kullanım alanı bulmaktadır. İnşaat ve imalat sektörü, tarım sektörü, otomotiv ve otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, bisiklet, mobilya ve çelik eşya, Tekstil, elektrikli ev aletleri ve korozyondan etkilenebilecek her alanda kullanılabilir.

SICAK DÖKME

Mühendislik ve tecrübenin harmanlanmasıyla geliştirilen sabit manşonlu ve seyyar manşonlu dalgıç pompa kolon borularımız, boru erkek (pin)ucu sıcak dövme ve dişi (box) tarafı friksiyon birleştirme yöntemi ile imal edilmektedir.Bu sayede diş açılan boru uçları sıcak dövme ile gövde et kalınlığının %80’i oranında kalınlaştırılmakta ve boru ucu mukavemeti artırılmaktadır.Kalınlaştırılmış bölgeye, özel CNC tezgahlarda diş açılmaktadır.
Savunma sanayisi ve birçok sanayi endüstrisinde kullanılan friksiyon birleştirme yöntemi bir kaynak yöntemi değildir.Sürtünme ile haddeleşme ile manşonlar boruların diğer ucuna sabitlenmektedir.Manşon ve boru aynı eksende tek parça haline gelmektedir.

FRİKSİYON KOLON BORULARI

Kolon borularımız avantajlarını sıralarsak;
*Sızdırmazlık esasına dayalı kolon borularımız, pompa sisteminin enerji maliyetini olumlu etkiler.
*Sızdırmaz özellikteki kolon boruları, diş bölgesine su almadığı için ,dişlerde korozyona ve deformasyona sebep olmaz.Bu sayede kolon borusunun kullanım ömrü uzar.
*Boru ucu et kalınlıkları, gövde et kalınlığından fazla olduğundan, kuyu içi kasıntılarda, boru ucuna bir yük gelmez.Her koşulda dişli bölge korunur ve herhangi bir sızdırma oluşmaz.
*Sabit Manşonlu Kolon Borularımızın montajı daha kolaydır ve %30 daha kısa sürede yapılır.

Yeniliklerden Haberdar Ol