Hakkımızda

Seçkinler Hakkımızda

Hakkımızda

1979 yılında kurulan ve günümüzde Konya'da üretim gerçekleştiren Seçkinler Metal ve Sac Üretim Tesisimiz, halen Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Ahmet Uyan tarafından öncü bir vizyonla hayata geçirilmiştir. Seçkinler, sektörünün dinamik ihtiyaçlarına çözüm üretme misyonuyla öne çıkmaktadır.

Müşterilere özel çözümler sunabilme amacıyla sürekli olarak yeni formüller geliştiren Seçkinler, proje bazlı ve seri üretim projeleriyle müşterilerine katma değerli hizmet sunmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışında geniş bir tedarikçi ve müşteri ağıyla çalışarak, birçok kalitede metal çeşidini işleme kapasitesine sahibiz. Yenilikçi ve esnek düşünce yapımızla müşterilere sağlam ve deneyimli bir kadroyla güven aşılamaktayız.

Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan Seçkinler Metal, hızlı cevap verme, dürüstlük, uygun fiyat, şeffaflık, kaliteye odaklanma, güncel olma gibi prensipleri benimseyerek hızla büyüyen bir yapıya sahiptir.

Sağlam ve deneyimli kadromuzla, değerli müşterilerimize duyduğumuz saygı ve sorumluluk bilinciyle, hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bu süreçte bize gösterdiğiniz güven ve iş birliği için değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Seçkinler Metal olarak, kaliteli üretim ve müşteri odaklı yaklaşımımızla sektördeki liderliğimizi sürdürmeye kararlıyız.